O nás

Jsme internetový prodejce pneumatik pro osobní, SUV, Off-road, užitková, motocyklová a také pro zemědělská a průmyslová vozidla. V našem sortimentu najdete zvučná jména značek, jako je Nokian, Michelin, Continental, Goodyear, Hankook, Kumho, Barum a další. Nekompromisní kvalita, bezpečnost a maximální požitek z jízdy je pro nás tou nejvyšší prioritou. Naším cílem je uspokojit široké spektrum zákazníků, a proto kromě prodeje pneumatik anabízíme služby pneuservisu pro téměř všechny typy vozidel od osobních aut, přes nákladní vozidla až po zemědělské stroje.
Najdete nás nedaleko Vsetína v obci Malá Bystřice, kde si samozřejmě zakoupené zboží můžete osobně vyzvednout, nebo Vám jej rádi pošleme kurýrem nebo Českou poštou.

Zakládáme si na férovém přístupu. I proto je pro nás důležitá snadná orientace v e-shopu. S objednávkou vám pomůže vyhledávač, do kterého zadáte rozměry pneu a na pár kliků prohlížíte výsledky, které si dál řadíte na základě vašich preferencí, ať je to značka, cena nebo jiné parametry pneumatiky.

Pro spokojenost našich zákazníků se snažíme dělat maximum a pokud je zde něco, s čím vám můžeme poradit, budeme rádi, když nám pošlete e-mail na info@vpohopneu.cz  nebo zavoláte na telefonní číslo +420 723 628 025. Vážíme si také veškeré zpětné vazby, bez které by inovace e-shopu šly stěží.

To, co nás neustále pohání dopředu, je spokojenost našich zákazníků, se kterými rádi budujeme dlouhodobé vztahy.

Petr Pohořelský